Kamp & Bahçe ürünleri

real,- Hipermarketler Zincirleri A.Ş. Bahçe ve Kamping Reyonunda öncelikli hedefimiz kaliteli , geniş ürün yelpazemizi uygun şartlarda en ucuza satışa sunmaktır.

Okaliptus Ağacından Ahşap Bahçe Mobilyalarımız: real,- de satışa sunulan ahşap mobilyalar, sert bir tropik ağaç olan Okaliptüs ağacından yapılmış, açık hava koşullarına son derece dayanıklı bir ürün grubudur. Bu ağaçlar genellikle Avustralya, Yeni Gine ve Endonezya'da bulunmaktadır. En büyük özelliği suya doymuş ve uzun ömürlü bir ağaç olmasından dolayı satın almış olduğunuz ürünleri rahatlıkla sıcak hava veya yağmur koşullarında dış mekanda kullanabilirsiniz.

Alüminyum Plastik Mobilyalar Paslanmaz hafif alüminyum çerçeveli, dört mevsim dış hava şartlarına dayanıklı ürünler, rahat ve şık tasarımlara sahiptir. Tamamen el yapımı olan rattan görünümlü ürünler kolayca temizleniyor ve bakım gerektirmiyor. Pratik kullanım özellikleri ile konutlarda olduğu kadar otel, restoran ve kafelerde de tercih edilmektedir.

Plastik Mobilyalar:
Isıya , neme , suya, güneş ışınlarına dayanıklı , toz tutmaz üstün özelliklere sahip olan plastik mobilyalarımız her ihtiyaca uygun geniş çeşitliliğe sahiptir.

Bahçe Mobilyalarına uygun ölçüde ve beğeneceğinizi umduğumuz birbirinden güzel desenlerde minder çeşitliliğimiz bulunmaktadır.

Kamp ve Piknik Ürünleri:
Farklı ölçülerde çadır , uyku tulumu , floklu şişme yataklar , katlanır kamp koltukları, mangal ve aksesuarlar , mangal kömürü , buzluk , termos çeşitlerimiz ve daha bir çok çeşit ve sezona özel fırsatlarımızı reyonumuzda görebilirsiniz.

Çardak, bahçe şemsiyeleri:
Bahçe mobilyalarınızda otururken güneşten korunmak için sizlere keyifli saatler geçirmenizi sağlatacak 3*3 m - 3*6m , 2m. - 3m - 4m. çapında şemsiye seçenekleri sunmaktayız.

Deniz Malzemeleri:
Çocuklar için simit, kolluk , şnorkel set ,top , gözlük , havuz , bot ve yetişkinler için büyük ebatlarda bot ve havuzları mayısın ilk haftasından yaz sonuna kadar reyonlarımızda bulabilirsiniz.
Tatile gitmeden önce marketinize uğramayı unutmayın.

Mağazalarımıza ulaşmak için lütfen mağazamızı seçiniz.