Süt ürünleri promosyonları için tıklayınız!

Süt & Süt Ürünleri

real,- hipermarketler zinciri Süt ürünleri bölümü olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimize ürün tazeliğini ve uygun fiyat seçeneklerini sunabilmektir. Müşterilerimizin istediği çeşitleri bulundurmak amacıyla portföy sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Portföy güncellemeleri yapılırken müşteri taleplerinin yanı sıra değişen damak zevkleri ve beslenme biçimleri de göz önüne alınmaktadır. Özellikle yöresel peynir kategorisinde sağladığımız zengin ürün çeşidi ile müşterilerimizin beğenisini sağlamak amaçlanmaktadır.

Bölüm olarak raflarımızda 1965 çeşit süt ürününü tüketicilerimizin tercihine sunmaktayız. Bu ürünler içinde 465 adeti açık ve paket peynir çeşidi olarak yer almaktadır. Süt ürünleri bölümü olarak tüketiciye sadece doğru ürünleri sağlamayı değil aynı zamanda ürün sunumunu geliştirmeyi de hedeflemekteyiz. Buna paralel olarak servis reyonu sunumu ve self-servis ürünlerin raf dizilimi standart hale getirilerek müşterilerimizin ürünlere daha kolay ulaşması sağlanmaktadır.

Bölümümüzün öncelikleri arasında yeni çıkan ürünleri müşteriye ilk sunan nokta olmak da bulunmaktadır. Bu konuda zaman zaman üretici firmaları da yönlendirerek yeni ürün geliştirmelerini destekleyerek farklı lezzetler yaratılmasına öncü olarak kategorinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Mağazalarımıza ulaşmak için lütfen mağazamızı seçiniz.