Elektronik ürün promosyonlarımız için tıklayınız!

Elektronik & Media

Ev elektroniği departmanı küçük elektrikli ev eşyaları, büyük beyaz eşya ve ısıtıcı-soğutucu, klima ürün gruplarından oluşmaktadır. Küçük elektirikli ev eşyaları ütü, elektrikli süpürge gibi elektrikli ev aletlerinin yanında , blender, çay makineleri gibi elektrikli mutfak aletlerini ve epilatör, tıraş makinesi ve tansiyon ölçer gibi kişisel bakım ürünlerini içerir.

Bu ürün grubunda Braun, Philips, Rowenta, King,Tefal, Sinbo, Arzum, Moulinex, Fakir, Kumtel, Dyson,Simtel marakalarının ürünlerini bulabilirsiniz. Büyükbeyaz eşya ürün grurubunda buzdolabı-derindondurucular, çamaşır makinesi ve kurutucular, bulaşık makineleri, pişiriciler,aspiratörler ve su sebilleri bulunmaktadır. Büyükbeyaz ürün grubunda Arçelik , Beko, Bosch, Siemens, Profilo, Kumtel, Şenocak, Alaska, Luxell, Ariston, Indesit, Esco markalarının ürünleri satılmaktadır. Isıtıcı ürün gurubu , infrared, fanlı, quartz ve radyatör ısıtıcılardan oluşmaktadır. Soğutucu ürün grubunda ise klimalar, hava perdeleri ve vantilatörler bulunmaktadır. Isıtıcı ve soğutucu ürün gurubunda Kumtel, Northaire, Alaska, Fakir, Rowenta, Samsung, Demirdöküm markalarının ürünlerini bulabilirsiniz.

Medya bölümünde yer alan Lcd ve plasma televizyonlarda geniş model ve özelliklerde, dünya markaları olan Toshiba, Sony, Samsung, Philips, Panasonic marka seçeneklerinin yanı sıra fiyat giriş seviyeli ürünler de yer almaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler içinde; teknolojiyi yakından takip etme, uygun fiyat - yüksek kalite, kredi kartlarına taksit imkanı, ücretsiz kurulum, 30 km.'ye kadar eve teslim gibi avantajlar yer almaktadır.

Mağazalarımıza ulaşmak için lütfen mağazamızı seçiniz.