Elektronik ürün promosyonlarımız için tıklayınız!

Elektronik Ürünler

Ev elektroniği departmanı küçük elektrikli ev eşyaları, büyük beyaz eşya ve ısıtıcı-soğutucu, klima ürün gruplarından oluşmaktadır. Küçük elektirikli ev eşyaları ütü, elektrikli süpürge gibi elektrikli ev aletlerinin yanında , blender, çay makineleri gibi elektrikli mutfak aletlerini ve epilatör, tıraş makinesi ve tansiyon ölçer gibi kişisel bakım ürünlerini içerir..

Bu ürün grubunda Philips, Rowenta, King,Tefal, Sinbo, Arzum, Fakir, Premier, Kenwood, Kumtel, Bluehouse, Deloghi, Simfer, Arnica marakalarının ürünlerini bulabilirsiniz. Büyük beyaz eşya ürün grurubunda buzdolabı-derin dondurucular, çamaşır ve bulaşık makineleri, pişiriciler,aspiratörler ve su sebilleri bulunmaktadır. Büyük beyaz ürün grubunda Arçelik, Kumtel, Luxell, Altus markalarının ürünleri satılmaktadır. Isıtıcı ürün gurubu , infrared, fanlı, quartz ve radyatör ısıtıcılardan oluşmaktadır. Soğutucu ürün grubunda ise klimalar, hava perdeleri ve vantilatörler bulunmaktadır. Isıtıcı ve soğutucu ürün gurubunda Kumtel, Fuji, Fakir, Rubenis, Rowenta, Samsung, Baymak markalarının ürünlerini bulabilirsiniz.

Elektronik bölümünde yer alan televizyon ve bilgisayar ürünlerinde dünya markalarının yanı sıra, farklı bütçelere fitap eden giriş fiyat seviyeli ürünler de yer almaktadır.

Mağazada satılan elektronik ürünlerde müşterilerimize sunduğumuz hizmetler içinde; kredi kartlarına taksit imkanı, seçili ürünlerde ücretsiz kurulum imkanı, büyük beyaz eşyalarda 30 km.'ye kadar eve teslim gibi avantajlar yer almaktadır.

Mağazalarımıza ulaşmak için lütfen mağazamızı seçiniz.