Et ürünleri promosyonları için tıklayınız!

Et & Et ürünleri

Kırmızı et ürünlerimiz, veteriner hekimler gözetiminde, İslami usullere uygun olarak kesimi yapılan yerli besi ırklarından gıda güvenliği sistemi doğrultusunda hijyenik olarak hazırlanmaktadır. Etlerimiz düzenli olarak mikrobiyolojik ve hormonal analizlerden geçirilmektedir.

real,- Hipermarket zinciri Et bölümündeki öncelikli hedefimiz her zaman en taze ürünleri en uygun fiyata sunabilmektedir. Et bölümümüzde müşterilerimiz için oldukça çok seçenekli ürün portföyümüz bulunmaktadır. 250 çeşit sucuk, 90 çeşit kırmızı et ve 260 çeşit beyaz et kadar farklı tadlarda müşteri tercihine göre ürün bulunabilmektedir. Kuzu eti tedariğimizi ağırlıklı olarak Gaziantep, Diyarbakır, Konya ve Balıkesir yörelerindeki yerli kuzu ırkından, dana eti tedariğimizi ise ağırlıklı olarak Afyon , Balıkesir, Kahramanmaraş ve Konya bölgesinden yerli dana ırkından sağlamaktayız. Kanatlı et ürünlerinlerimiz ağılıklı olraka Bolu, Bandırma, Bilecik, İnegöl mevkilerinden Tarım Bakanlığından onaylı entegre tesislerden temin edilmektedir.

Bölümümüzde her zaman yeni ürünleri ilk piyasaya sunmak önceliklerimiz arasındadır. Müşterilerimizi her zaman yeniliklerle karşılayarak alışverişlerine yardımcı olmaktayız. Servis reyonlarımızda uzman teknik personelimiz, veteriner hekimlerimiz, kasap ve şarküteristlerimiz müşterilerimizin gerek teknik gerekse ürün hakkındaki sorularını cevaplayabilmek üzere eğitim almışlardır. Ayrıca bölümümüz bünyesinde paket olarak veya anında tüketilmek üzere servise sunulan hazır yemek çeşitlerimiz sunulmaktadır.

real,- hipermarketleri geniş koridorları , cazip fiyatla sunulan yaklaşık 50.000 ürün çeşidiyle Türk perakende sektöründeki alışveriş anlayışını değiştiriyor.

Mağazalarımıza ulaşmak için lütfen mağazamızı seçiniz.